Технології Columbia

• Абсолютна водонепроникність.
• Висока дихання. 
• Поглинання води та сміття.
• Зниження проникності повітрям.
 
Omni-Freeze допомагає зберегти відчуття прохолоди у спеку та під час інтенсивних фізичних навантажень. Отже, ви зможете довше займатися улюбленою справою, незважаючи на погоду.

Omni-Heat 3D - новий зразок запатентованої підкладки Omni-Heat 3D фактор у ній створюють маленькі ворсинки, що забезпечують додаткову "теплову" повітряну подушку між тілом і матеріалом, що відбиває підкладки.

Що в результаті? 

- Удосконалена технологія збереження тепла
- Захист підкладки від стирання 
- Стійке тепло

Omni-Freeze Zero - лідируюча технологія охолодження. Інноваційні блакитні точки Omni-Freeze вступають у реакцію з потом, знижують температуру тканини, збільшують швидкість випаровування та створюють пролонгований ефект, що охолоджує.
Omni-Grip® - Відмінне зчеплення та стійкість на будь-якій поверхні. Технологія Omni-Grip забезпечує відмінне зчеплення з будь-якими поверхнями за рахунок складу гуми та різних видів протектора. Trail, Travel, Water – це неповний перелік видів підмітки, які розробляються залежно від типу поверхні та температурного режиму.
Технологія унікального температурного регулювання: Omni-Heat повертає власне тепло людини, відбиваючи його за допомогою сріблястих точок.
Покриття Omni-Shield запобігає усмоктуванню в тканину будь-яких рідин нижче 77С, відштовхуючи їх з поверхні. Краплі води чи бруду скочуються з тканини, не залишаючи слідів.
Технологія Omni-Tech це мікропорова мембрана, яка не дозволяє проникати вологу всередину виробу.
Спеціально розроблена підошва з використанням гуми Michelin забезпечує відмінну амортизацію та зчеплення зі слизькими та нерівними поверхнями.
Технологія Omni-Wick – це ефективна система відведення випарів від тіла.
Завдяки спеціальним мікродоріжкам Omni-Wick EVAP моментально розподіляє вологу по великій поверхні тканини, що посилює швидкість випаровування. Ви навіть не встигнете помітити, що спітніли!
• Абсолютна водонепроникність.
• Високе дихання.. 
• Поглинання води та сміття.
• Зниження проникності повітрям.
OutDry – це запатентована технологія ламінування рукавичок та взуття
 
Технологія підошви Techlite забезпечує суттєве зниження ваги взуття, підвищення рівня амортизації та підтримки стопи.