Технології Salomon

Технологія 3D Fit – точне розміщення піноматеріалів, покращена вентиляція та безшовна технологія робить взуття більш комфортним.
Advanced Chassis 3D - остання розробка підошви, що забезпечують новий рівень робочих характеристик при бігу сильнопересіченим рельєфом. Додатково до переваг підошви Advanced Chassis 2D, ця підошва мінімізує ризик травм завдяки новій тривимірній конструкції проміжної пластини в зоні п'яти. Низькопрофільна п'ята підошви забезпечує мінімальну висоту ноги при першому контакті з поверхнею (особливо на спусках), тим самим мінімізуючи ризик травми. Незалежні рухливі крила пластини максимізують зону зчеплення підошви з нерівним рельєфом, забезпечуючи кращий контакт підошви кросівок з поверхнею.
 Advanced Chassis 4D - це нові підошви, розроблені для трекінгового взуття Salomon. Використовують переваги конструкції Advanced Chassis 3D, в першу чергу з метою забезпечення максимальної підтримки стопи на складному рельєфі. Має у своєму складі додатковий стабілізатор передньої частини стопи. Забезпечує оптимальний контроль торсійної жорсткості підошви, ефективний перекат підошви з п'яти на носок, необхідний зниження втоми при ходьбі (особливо важливо при тривалих переходах), а також пропонує високий рівень динамічної амортизації, що надає взуття високий комфорт і в свою чергу знижує втому при ходьбі. . Захист підошви передбачає її застосування на складному кам'янистому рельєфі.
AeroTherm – це унікальна технологія НАСА (США). Конструкція з 90% вмістом повітря, що означає максимальну термоізоляцію. Утеплювач працює як при жарких температурах так і при екстремально низьких. Тест цього ізолятора проводився за умов -261*С градус і до +560*. Цю технологію Salomon використовує тільки в теплих моделях черевиків, розрахованих на екстремальні умови до -40 * С. AeroTherm зосереджений у мисці.
Полегшена та м'якша версія підошви ACS. Конструкція складається з елементів, аналогічних використовуваним ACS. Підошва забезпечує максимальний комфорт та підтримку стопи.
АНАТОМІЧНА СТІЛЬЦЯ З ПЛАСТИКА EVA – етилвінілацетат: легкість, амортизація, простота використання
Мембрана ClimaDRY — гарантує щонайменше 8 годин комфорту за умов мокрого снігу.  Добре дихає і забезпечує надійний вологозахист.
Clima Shield Непромокальна мембрана в язичці та передній частині кросівки. Використовується для бігу у поганих погодних умовах.
Climatherm HD - запатентована технологія утеплення спеціально розроблена науковим центром Salomon для зимових умов Росії та Східної Європи. Цей утеплювач надає черевикам підвищену морозостійкість при відмінних властивостях, що дихають. Забезпечує комфорт у будь-який мороз.
Підошви Contagrip® – підошви, що використовуються ексклюзивно у взутті Salomon і характеризуються винятковою якістю зчеплення з поверхнею (найкращий середній коефіцієнт зчеплення з поверхнею при тестуванні в найбільш широкому діапазоні умов для кожної категорії взуття: сніг, каміння, ґрунт тощо) та зносостійкість.
Dynamic Traction Запатентована система Salomon, яка забезпечує максимальну площу поверхні та силу зчеплення. Dynamic Traction дає зчеплення з поверхнею в суху погоду та забезпечує безпеку у брудну погоду.
Обувь GORE-TEX® — це дихаюче, водонепроникне взуття, розроблене для комфортного захисту від вологи в будь-яку погоду. Захистіть свої ноги і ви відчуєте різницю під час активності на свіжому повітрі та щоденному використанні. Основні властивості мембрани GORE-TEX®: • Довго зберігає водонепроникність • Активно дихає • Надзвичайно морозостійка • Винятково стійка до вигину •Особливо довговічна
Мountain Contagrip® – для альпінізму, туризму та ін. Для категорій Mountain, Trek та Х-Mountain. Пріоритетними характеристиками даної підошви є: * надійність і зносостійкість * глибокий протектор * протектор з підвищеними гальмуючими ” властивостями. 
ЗАХИСТ ВІД БРУДУ MUDGUARD Захисний матеріал навколо основи черевика
Ortholite® - високотехнологічні устілки. Їх відмінними рисами є: - бактерицидні просочення (перешкоджають виникненню бактерій та запахів). - "Дихаючий" і більш довговічний матеріал. - особливий матеріал (гранули з поліуретану та гуми за технологією "відкритого" елемента) забезпечує відмінне відведення вологи від стопи. - спеціальна конструкція чашки п'яти забезпечує додаткову амортизацію, і більш високий комфорт (менший питомий тиск на п'яту), покращує природну амортизацію п'яти (не дає жирового шкірного прошарку п'яти людини "розтікатися", тим самим збільшуючи товщину даного шару, що і покращує амортизацію).
OS Tendon Підошва для бігу як асфальтом, так і бездоріжжям. Має посилену амортизацію в п'яті та носінні, протектором Contagrip і спеціальним каркасом для підвищеної пружності та динаміки підошви кросівка.
Шнурівка Quickfit – система кевларової шнурівки зі спеціальним замком. Відмінні риси: - Висока зручність використання - шнурівка затягується і розпускається одним рухом. - Шнурки надійно закріплені - немає можливості розв'язатися. - Не розтягуються (кевлар – нерозтяжний матеріал) – не вимагають перетяжки у міру бігу чи ходьби. - Легка низькопрофільна шнурівка, що не набирає вологи.
Quicklace™ Спеціальна система шнурівки кросівка одним рухом руки. Карабін щільно та надійно тримає шнурівку.
Running Contagrip® - для бігу пересіченою місцевістю. Пріоритетними характеристиками даної підошви є: * надійність та зносостійкість * наявність елементів протектора спрямованих під різними кутами щодо напрямку руху * відмінна якість зчеплення з широким спектром різноманітних поверхонь * наявність проточок у передній частині * що дозволяють правильний з точки зору бігу вигин підошви * наявність "гальмівних" елементів протектора.
 
Система Sensifit™ - система незалежних "крил", що забезпечують точний та зручний обхват стопи, відмінну фіксацію стопи та чудову енергопередачу. Як правило, система Sensifit™ - це званий зовнішній Sensifit™, тобто "крила" системи розташовані із зовнішнього боку кросівок або черевиків. З появою технології Soft Shell на відповідних моделях застосовується внутрішній Sensifit™.
SensiFLEX Еластична панель з термополіуретану для постійної підтримки і щільного охоплення стопи в рухомій її частині.
Технологія Soft Shell – найбільш прогресивна розробка у світовому виробництві взуття. Компанія Salomon – винахідник нового оправлення у високотехнологічному одязі – Soft Shell (м'який технічний верхній шар), вперше також розробила взуття, наступне аналогічною концепцією. Традиційні матеріали споконвіку, що використовуються у взутті, і зокрема шкіра, замінюється на сучасні високотехнологічні текстильні матеріали. В результаті вдається розробляти взуття, яке за робочими характеристиками багато в чому значно перевершує традиційне. Це в першу чергу виключно низька вага, точніше охоплення стопи і комфорт, підвищена міцність матеріалу, висока практичність, мінімальний догляд, відмінні властивості, що дихають. Що стосується стилю, таке взуття набагато краще поєднується із сучасним одягом аутдор у порівнянні з традиційним взуттям.
Thinsulate — один з кращих утеплювачів, що забезпечує комфортну температуру всередині взуття в особливо холодних умовах при невеликому обсязі та вазі. Утеплювач Thinsulate Ultra найтепліший варіант із сімейства Thinsulate. На відміну від базової версії, Thinsulate Ultra має поверхневу щільність 400 грам на квадратний метр, що дозволяє використовувати його в суворих погодних умовах, коли серйозний захист від холоду — життєво важливе завдання. Відповідно, Ultra-версія утеплювача вдвічі тепліша за класичну, досить тонка і легка, щоб не обмежувати свободу рухів людини. 
Water Contagrip® - підошви для взуття, призначеного для водних видів спорту аутдор та відпочинку. Відмінними рисами даної підошви є: застосування специфічної гуми, що забезпечує відмінне зчеплення на вологих поверхнях, протектора підошви, що забезпечує миттєвий стік води (зниження ваги при ходьбі по воді), використання матеріалів, які зберігають свої властивості протягом тривалого часу незалежно від кількості циклів намокання/ висихання.
Мембрана Waterproof — Компанія Salomon використовує специфічну мембрану, яка забезпечує високий рівень водонепроникності.
Відмінними рисами даної підошви є: застосування специфічної зимової гуми (м'якшої, призначеної працювати і забезпечувати хороше зчеплення при низьких температурах з гладкими слизькими поверхнями), відмінне зчеплення зі снігом...

Clima Shield Waterproof - дихаюча вітро- і водонепроникна мембрана захищає на 100% від дощу та вітру, водночас дозволяє надлишкам вологи випаровуватися з поверхні тіла. 

sensifit1

Конструкція верху SENSIFIT - точне та надійне охоплення ноги.