Технології Reebok

anti

ANTIMICROBIAL
Антибактеріальний матеріал захищає від бактерій, зберігає одяг свіжим та чистим на тривалий термін.

 

EASYTONE
EasyTone з технологією циркулюючого повітря на підошві створюють мікро-дисбаланс з кожним кроком. Завдяки м'якості підошви створюється ефект, як при ходьбі піском.

              H2O DRAIN
Перфорована конструкція устілки та спеціальні канали в проміжній підошві, завдяки яким вода&nbspвипливає назовні. Створена спеціально для бігу по пересіченій місцевості з подоланням перешкод, у тому числі і водних.
              JETFUSE
Повітряні камери в підошві JetFuse при перекаті стопи стискаються, створюючи тиск у камерах. За рахунок цього повітря переміщається між камерами, створюючи реактивний момент. JetFuse — це «реактивний двигун» у вашому кросівці.
            KEVLAR
Синтетичне волокно особливої ​​високої міцності, який використовується спеціально при виробництві шин та інших гумотехнічних виробів, так само для захисного спорядження рятувальників, військових та пожежних.
              NANOWEB
Конструкція верху з гумової «павутини» різної товщини та інтенсивності створює необхідний обхват стопи поруч із відмінною вентиляцією.
           

THE PUMP
Система, що забезпечує варіюється підтримку гомілкостопа і забезпечують ідеальну посадку кросівка. У верхній частині взуття, в місцях, де це максимально необхідно, розташовані повітряні камери. У кросівок вставляється невелика кулька з латексу, при його натисканні повітря нагнітається в повітряні камери.

SUBLITE
Єдина монолітна конструкція підошви та підмітки із зносостійкого ЕВА забезпечує мінімальну вагу та відмінну амортизацію. У зонах підмітки, схильних до сильного зносу, зроблені вставки з гумової суміші.

ZIGTECH
ZigTech зменшує втому і знімає напругу в м'язах ніг під час бігу, сприяючи ефективним та приємним тренуванням. Тренуватися ефективно полегшало!

  METASPLIT
Канали Metasplit збільшують зчеплення з поверхнею і надають збалансованості рухів.
   ZRATED
Підошва ZRated зроблена за аналогією з гоночними шинами найвищого швидкісного класу Z. Низький профіль і спеціальна геометрія забезпечують моделі відмінну маневреність і стійкість.
GORE-TEX®
Дихаюча водо- та вітронепроникна мембрана захищає на 100 % від дощу та вітру, водночас дозволяє надлишкам тепла та вологи випаровуватися з поверхні тіла. Плівка мембрани Gore-Tex містить 9 мільярдів пор на квадратний дюйм. Кожна пора у 20 000 разів менше краплі води. Тому дощ, сніг та сльота не можуть проникнути крізь мембрану. Але, завдяки тому, що ці пори в 700 разів більші за молекулу води, волога, випаровуючись, легко залишає поверхню шкіри, і проходить через мембрану. Іншими словами, мембрана Gore-Tex не дозволяє волозі ззовні проникнути всередину взуття, в той же час дозволяє випаровуватися волозі з поверхні стопи, забезпечуючи її дихання. GORE-TEX® Концепція Comfort Mapping (Комфорт Меппінг) Основна ідея концепції полягає в тому, що тіло людини розглядається як картка з різними кліматичними зонами.
СORDURA - Високоякісна тканина є ключовим елементом у всіх якісних похідних черевиках та іншого виду взуття. Видатна міцність та відмінна стійкість до розриву та проколу забезпечує багато років задоволення від носіння такого взуття. 
DMX MAX - технологія, що забезпечує рух повітря від п'яти до носіння і назад. Забезпечує максимальний комфорт при ходьбі, який необхідний людям, які надають перевагу, в першу чергу, м'якому та комфортному взуттю.
DMX Ride - динамічна амортизація. Піноподібні камери з повітрям в підошві. Завдяки своїй легкості та еластичності створюють максимальну амортизацію та додаткову зручність під час занять спортом.
Підошва з піноматеріалом FuelFoam забезпечує оптимальний баланс амортизації та чуйності.
Нові товари створені з використанням перероблених та перепрофільованих матеріалів. Компанії замінюють первинний поліестер переробленим — це є більш дружня до Землі альтернатива.
slip Нековзна та маслостійка підошва.