Технології Adidas

Світловідбивні елементи розташовані по всій поверхні взуття.
adiFIT - це знімна устілка для дитячого взуття, на якій нанесено розмітку розташування стопи на устілці, а відповідно в кросівці. Прикладаючи стопу до устілки, можна легко визначити, наскільки відповідає розмір обраного кросівки дійсному розміру стопи дитини.
Вставка з унікального надлегкого матеріалу розташовується по всій довжині проміжної підошви та забезпечує необхідну амортизацію
та стабільність при збереженні мінімальної ваги, не вимагаючи додаткової підтримки.
Унікальний ударопоглинаючий матеріал, що впроваджується в підошву в частині п'яти. Він захищає стопу від перевантажень, значно знижує травматизм та підвищує ефективність виконання рухів.
Вставка з унікального ударопоглинаючого матеріалу adiPrene cradle розташовується по всій довжині проміжної підошви та забезпечує
необхідну амортизацію та стабільність, не вимагаючи додаткової підтримки.
Надпружний матеріал, який служить однією метою: створити максимальне зусилля в області носіння в момент відштовхування. Використання цієї технологічної розробки дозволяє атлету значно підвищити швидкість та ефективність виконання рухів.
adiTUFF - Деякі рухи в спорті, як рухи на шкарпетках в тенісі, вимагають наявності більш міцних, стійких до стирання матеріалів поблизу шкарпетки. adiTUFF – це матеріал, стійкий до стирання, використовується у верхній частині носової частини взуття.
adiWEAR - це матеріал із високоміцної гумової суміші, що застосовується для виготовлення зовнішньої підошви. Відрізняється підвищеною стійкістю до стирання в порівнянні з іншими матеріалами, які застосовуються для виробництва підошви спортивного взуття «Adidas». adiWEAR значно подовжує термін служби спортивного взуття.
Гумова підмітка, для формування якої використовується повітряний компонент. Порівняно із звичайною гумою, даний матеріал легший і забезпечує краще відштовхування та зчеплення.
Матеріал BOOST™ поєднує різні функціональні переваги м'якості та адаптивної амортизації. Повернення енергії забезпечується енергозберігаючими капсулами в проміжній підошві, які настільки ефективно зберігають і вивільняють енергію, що бігуни відчувають різницю, як тільки одягають кросівки. Розроблені у співавторстві з партнером adidas BASF, провідною світовою хімічною компанією, тверді гранули термопластика (TPU) буквально надуваються і перетворюються на маленькі енергозберігаючі капсули, що утворюють оригінальну проміжну підошву.
Унікальна технологія у проміжній підошві бігового взуття. Забезпечує високий рівень амортизації під час тренування, дозволяє досягати максимальних результатів за мінімальних витрат енергії.
Алюмінієві охолоджувальні сфери, що застосовуються у взутті з технологією Climachill™, забезпечують миттєвий «охолоджувальний» ефект і підтримують оптимальну температуру тіла спортсменів у будь-яких умовах.
ClimaCool™ (КлаймаКул) — це технологічна розробка компанії АДИДАС, яка забезпечує видалення вологи з поверхні шкіри спортсмена та вентиляцію, за рахунок використання високофункціональних дихаючих матеріалів, які вбирають піт та виводять його на поверхню тканини для подальшого випаровування. Вентиляція відбувається за рахунок сітчастих вставок у критичних зонах для підтримки оптимальної температури тіла.
ClimaProof™ — інноваційна технологія ADIDAS, технологія системи захисту від негоди, здатна захистити спортсмена від вітру та води. Дихаюча мембрана, перешкоджає проникненню вологи та холодного повітря всередину виробу при цьому, дозволяючи випаровуватися волозі, таким чином, забезпечуючи комфорт.
ClimaWarm™ —  інноваційна технологія ADIDAS дозволяє завдяки щільним синтетичним матеріалам забезпечити природну теплоізоляцію тіла. Технологічно ці матеріали хоч і легкі, але настільки щільні, що не пропускають повітря, при цьому вони сприяють виведенню зайвої вологи від тіла спортсмена.
CONTINENTAL — це новий каучуковий компонент, який забезпечує найкраще зчеплення навіть на слизькій поверхні у дощову погоду. У порівнянні з іншими матеріалами, CONTINENTAL є лідером з якості зчеплення з поверхнею навіть на вологій поверхні і при цьому допомагає зробити тренування максимально ефективними за різних погодних умов та на будь-якій поверхні. Залежно від типу бігового взуття компонент CONTINENTAL інтегрується в різні частини підошви.
Дозволяє швидко відводити тепло та вологу з поверхні шкіри назовні. Повітропроникний верхній шар спроектований так, щоб забезпечити стопі свободу натуральних рухів та оптимальну підтримку.
Устілка Die-Cut EVA з антибактеріальним просоченням AgION сприяє зниженню тиску шипів на підошву та навантаження на стопу.
Легкий і пружний матеріал, що має хороші амортизуючі властивості. Широко використовується як матеріал для виробництва проміжної підошви спортивного взуття.
Суть технології полягає у використанні двох незалежних пластин, що рухомо з'єднані одна з одниою. Це дозволяє підошві пристосовуватися до нерівностей поверхні та забезпечувати амортизацію, знижуючи навантаження на стопи та колінні суглоби. Еластична сполука двох пластин Formotion миттєво повертає нижню пластину на її початкове положення після кожного кроку, готуючи її до наступного. Різні рівні пружності проміжного елемента допомагають створювати моделі для різних видів спорту — бігу на довгі дистанції, бігу пересіченою місцевістю, туризму.
Це технологія, що забезпечує стопі додаткову зручність та комфорт завдяки анатомічно розташованим пом'якшувальним подушечкам усередині спортивного взуття.
Дихаюча водо- та вітронепроникна мембрана захищає на 100 % від дощу та вітру, водночас дозволяє надлишкам тепла та вологи випаровуватися з поверхні тіла. Плівка мембрани Gore-Tex містить 9 мільярдів пір на квадратний дюйм. Кожна пора у 20 000 разів менше краплі води. Тому дощ, сніг та сльота не можуть проникнути крізь мембрану. Але, завдяки тому, що ці пори в 700 разів більші за молекулу води, волога, випаровуючись, легко залишає поверхню шкіри, і проходить через мембрану. Іншими словами, мембрана Gore-Tex не дозволяє волозі ззовні проникнути всередину взуття, в той же час дозволяє випаровуватися волозі з поверхні стопи, забезпечуючи її дихання. GORE-TEX® Концепція Comfort Mapping (Комфорт Меппінг) Основна ідея концепції полягає в тому, що тіло людини розглядається як картка з різними кліматичними зонами. 
Lace Bungee - система затягування еластичного шнура одним рухом.
Система контролю за тренуванням adidas miCoach - це система, яка дозволяє відстежувати та завантажувати спортивні результати футболіста (спортсмена), отримані через підошву бутси або іншого спортивного взуття. Пристрій miCoach безперервно записуватиме на чіп швидкість, кількість ривків, відстань та час протягом усієї гри на футбольтному полі або тренерування. 
Підошва взуття з технологією MudRelease виготовлена ​​з надгладкої, відполірованої спеціальним чином гуми, до якої практично не пристає бруд, а шипи протектора на підмітці допомагають бруду, що застряг, легко видалятися з поверхні.
Спеціальна технологія, яка дозволяє підошві не залишати слідів на поверхні (наприклад, на підлозі спортзалу).
Устілки OrthoLite® зроблені з поліуретану з відкритими порами, що дозволяє зберігати 95% пружності після першого року використання, коли устілки з EVA зберігають лише 30%. Поропласт з відкритими порами також забезпечує вільний доступ повітря, швидко випаровуючи вологу, відповідно зменшуючи запахи та ймовірність спучування поверхні устілки. Для екологічної безпеки доданий біоцид для додаткової боротьби з бактеріями. Для продукції Adidas розроблені устілки OrthoLite® одинарної, подвійної та потрійної щільності.
Нове покоління технології BOUNCE — полегшений POWERBOUNCE у проміжній підошві бігового взуття. Його особливістю є виняткова легкість та ідеальний рівень незалежної амортизації по всій довжині підошви.
PrimaLoft® – чудова комбінація ефективної та підвищеної функціональності. Технологія PrimaLoft® поєднала в собі надтонкі та мультиактивні волокна, наділені теплозберігаючими властивостями. Надтонкі волокна формують ізолюючий і водовідштовхувальні шари, в той час як мультиволокно надає об'єм для заощадження тепла.
Легка, зносостійка плівка з термополіуретану, яка закриває зовнішню поверхню проміжної підошви під склепінням стопи. Забезпечує підтримку середньої частини стопи, контроль над пронацією та максимально ефективне відштовхування.
Puremotion – це система нового покоління, що містить у собі спеціальний шар зовнішнього покриття.
Винятково легка конструкція підмітки, що має максимальну гнучкість, міцність і забезпечує відмінне
зчеплення з поверхнею.
Система швидкої шнурівки speed lacing system допоможе вам швидко та легко затягнути черевики.
Головна особливість SpringBlade — підошва. Вона складається з шістнадцяти розміщених під кутом «лез», які пружинять при бігу і створюють додатковий імпульс для збільшення швидкості.  Геометрія кожного «леза» ретельно розрахована. Їх товщина та розташування підібрані так, щоб забезпечувати максимальну віддачу при дотику різних частин стопи з поверхнею.
Безшовна облигаюча верхня конструкція SPRINTWEB забезпечує дихальну і  легку підтримку ноги.
Завдяки досконалому балансу між еластичністю та «липкістю» матеріал STEALTH, спеціально створений брендом Five Ten для екстремальних видів спорту, проникає у мікроскопічні заглиблення на будь-якій поверхні. 
Torsion – торс іонний елемент, що виготовляється з термокераміки, дуже міцний.  Torsion system – служить для забезпечення природної скручування стопи (адаптація до ґрунту).  При рухах босоніж п'ята і передня частина стопи рухаються незалежно один від одного, що надає нозі стійкість на нерівних поверхнях.  Впровадження системи Torsion у конструкцію підошви дозволяє стопі зберігати цю природну здатність.
TRAXION - це унікальна форма шипів, яка дозволяє значно збільшити зчеплення та забезпечити максимальну зручність завдяки більш рівномірному розподілу тиску на стопу. TRAXION посилює зчеплення завдяки спеціально розробленим шипам, розташованим залежно від видів спорту та адаптації до стану поверхні. Це створює максимальний комфорт при найкращому розподілі тиску.
Водонепроникність — ця властивість матеріалу не пропускати воду. В основному водонепроникні матеріали покриті хімічними сполуками чи мембраною. Зазвичай у виробах із водонепроникних тканин шви герметизовані, і ці вироби можуть витримати понад 1500 мм водяного стовпа.
Спеціальні вставки на підмітці взуття в зонах найчастішого контакту із землею забезпечують додаткову амортизацію, зчеплення.
з поверхнею та довговічність.
Забезпечує максимально надійне зчеплення за допомогою спеціально створеної підмітки, що повторює природну будову стопи людини і, особливо, зіткнення з поверхнею.
Adidas BOOST – це спресовані воєдино маленькі гранули термполастичного поліуретану, які поглинають надмірну енергію при бігу, стрибках та приземленнях.

SUPERCLOUD – дуже м'який матеріал, що володіє відмінними амортизуючими властивостями та неперевершеною легкістю. Використовується як матеріал для виробництва проміжної підошви спортивного та повсякденного взуття.

Технологія HEAT.RDY відводить вологу та забезпечує циркуляцію повітря під час руху.

FitFoam - м'який пінний матеріал. Миттєво набуває форми стопи, забезпечуючи неймовірну м'якість та комфорт.