Технології GriSport

Anti shock Структура підошв, яка гасить удар у зоні п'яти і оберігає ступню від скручування, вивихів та розтягувань.
Забезпечене антистатичною конструкцією взуття нейтралізує накопичуване в тілі і статична електрика, що завдає незручностей.
Система Block-up – це система проти скручування, яка забезпечує підтримку щиколодки. Ідеальна форма та облягання стопи. Були проведені дослідження та тести для різних форм стопи з метою забезпечення максимального комфорту та мінімальної втоми.
Товста груба шкіра завтовшки майже 2 мм, покрита тонким шаром поліуретану. Ідеальний матеріал для туристичного взуття. Поєднує в собі еластичність та довговічність натуральної шкіри та захисні властивості поліуретану. Абсолютно водонепроникний. Тонкий шар поліуретану захищає шкіру від подряпин та саден. Майже не потребує догляду.
Cambrelle® — матеріал для виготовлення підкладки взуття та устілок. Він схожий на губку – дуже пористий, може увібрати втричі більше вологи, ніж важить сам. Матеріал швидко висихає і дозволяє повітря циркулювати, тому вашим ногам сухо та комфортно протягом усього дня. 
Сordura - Високоякісна тканина є ключовим елементом у всіх якісних похідних черевиках та іншого виду взуття. Видатна міцність та відмінна стійкість до розриву та проколу забезпечує багато років задоволення від носіння такого взуття. 
DAKAR - коров'яча шкіра першої категорії (товщина 2-2,2 мм) Товста натуральна, матова шкіра, завтовшки 2 мм. Використовується в туристичному та повсякденному взутті. Швидко сохне. Взуття на її основі не втрачає своєї форми. Завдяки товщині та відносній грубості надійно захищає від холоду та механічних пошкоджень. Невибаглива у догляді.
FussPlus Знімна устілка FUSSPLUS забезпечує: антистатичність, повітропроникність, швидке висихання/абсорбування, захищає ноги від неприємних запахів, антибактеріальні властивості, протигрибкові властивості, комфорт
GRITEX Підкладка цього взуття є оригінальною захисною мембраною GRITEX ®. Мікропориста структура мембрани стійка до вологи, дощу та снігу, в той же час дозволяє поту випаровуватися через мікропори, що дозволяє ногам залишатися сухими і теплими навіть у холодні і сирі дні. Підкладка GRITEX ® для комфорту ваших ніг.
Товстий натуральний нубук завтовшки 2 мм. Використовується в туристичному та повсякденному взутті. Швидко сохне. Взуття на його основі не втрачає своєї форми. Завдяки товщині та відносній грубості надійно захищає від холоду та механічних пошкоджень. Прикрадає дрібні подряпини та потертості.
Декоративна, натуральна, матова, промаслена шкіра, завтовшки від 1,8 до 2,0 мм. Дуже м'яка. Має зернисту текстуру, завдяки чому на ній не залишається заломів. Використовується для виробництва повсякденного та класичного взуття. Завдяки товщині зберігає комфортну температуту всередині взуття. Чи не втрачає форми. Стійка до води.
Spo-Tex Підкладка цього взуття є оригінальною захисною мембраною Spo-Tex® Мікропориста структура мембрани стійка до вологи, дощу та снігу, в той же час дозволяє поту випаровуватися через мікропори, що дозволяє завжди зберегти ноги сухими та теплими навіть у холодні та сирі дні. Підкладка Spo-Tex® для комфорту ваших ніг.
Support System (Супорт Систем) - дана система забезпечує підтримку склепіння стопи. Є задником з поліуретану. Дозволяє уникнути травм навіть на "бездоріжжі".
Sympatex Високотехнологічні мембрани від Sympatex ® Technology є замкнутою системою гідрофільних мембран, які є на 100% вітро- та водонепроникними, і мають високу повітропроникність. У той час як мікропористі мембрани містять крихітні пори, структура мембрани Sympatex ® не має пор. Таким чином, надається ефективний захист від води ззовні. 
Така підошва призначена для експлуатації у екстремальних умовах. Високий комфорт та зносостійкість, надійний захист ноги від травми, відмінні показники зчеплення на різних поверхнях. Підошви Vibram® мають такі переваги:  1)Відмінне зчеплення — як на сухій, так і на мокрій поверхні, завдяки спеціальному протектору 2) Відмінна зносостійкість 3) Відсутність зачепів у середині підошви дозволяє нозі природно згинатися 4) завдяки складу гуми, яка залишається м'якою та еластичною при зниженні температури.
Унікальність технології полягає у наявності спеціальних борозенок на підошві, які дозволяють їй бути надзвичайно гнучкою.
Понад гнучка та легка лінія взуття для занять спортом та повсякденної ходьби. 
ABS - спеціальна морозостійка гума, з якої роблять підошви взуття