Технології Merrell

Технологія Aegi® формує тверду структуру зі зв'язок полімерів, яка руйнує клітини мікробів, що викликають неприємний запах, знешкоджуючи їх. Не містить хімічних елементів, які з часом втрачають свою ефективність та можуть відновити дію бактерій. Технологія Aegi® включена у всі матеріали, які мають безпосередній контакт зі ступнею або носком, включаючи підкладки сандаль та черевиків, устілки сандаль. Технологія Aegi® не схильна до руйнування та лужного впливу, тому вона стійка до впливу під час миття взуття і не шкодить навколишньому середовищу.
Запатентована технологія Merrell Air Cushion® являє собою порожнисту чашоподібну форму в частині п'яти, що дозволяє п'яті знаходитися чітко по центру, забезпечує захист стопи від ударів, додаткову повітряну амортизацію і стабільність. Air Cushion® не є міхуром чи капсулою, яка б лопнути.
Допомагає запобігти попаданню вологи та забезпечує комфорт під час руху. Завдяки спеціальній мембрані волога не потрапляє всередину черевика, при цьому надлишок вологи зсередини виводиться назовні.
Антибактеріальне просочення, яке природно усуває бактерії - причину виникнення неприємного запаху всередині черевика.
Гарантує довговічність, спеціальний рисунок протектора забезпечує відмінне зчеплення на різних видах поверхні. Підошва з самоочищається протектором – малюнок протектора сконструйований таким чином, щоб у його елементах не застрягали дрібні камені, не утримувалася земля.
Гарантує довговічність, спеціальний рисунок протектора забезпечує відмінне зчеплення на вологій поверхні. Ідеальна підошва для взуття для водяних видів відпочинку.
Розроблена з урахуванням анатомічних особливостей стопи, з інтегрованою технологією Return Foam™, яка, не стискаючи руху, забезпечує амортизацію, оптимальну підтримку стопи та комфорт.
Утеплювач, який завдяки мікро-прошаркам зберігає тепло та оптимально регулює теплообмін усередині.
Opti-Warm – легкий синтетичний утеплювач, що має хороші характеристики теплоізоляції, що забезпечує ефект "сухого тепла" завдяки високому ступеню вентиляції та низькому коефіцієнту вологопоглинання.
Устілки OrthoLite® зроблені з поліуретану з відкритими порами, що дозволяє зберігати 95% пружності після першого року використання, коли устілки з EVA зберігають лише 30%. Поропласт з відкритими порами також забезпечує вільний доступ повітря, швидко випаровуючи вологу, відповідно зменшуючи запахи та ймовірність спучування поверхні устілки. Для екологічної безпеки доданий біоцид для додаткової боротьби з бактеріями. Для продукції Merrell розроблено устілки OrthoLite® одинарної, подвійної та потрійної щільності також як і устілки, вбудовані в запатентовану систему Q-For®.
Матеріал, винайдений для флізу, почали використовувати також у взутті та аксесуарах, так як він добре захищає від холоду і, в той же час, легкий. Повітряні подушечки, що знаходяться в матеріалі, перешкоджають виділенню тепла, створюючи термозахист. У той же час повітропроникний матеріал пропускає вологість. Матеріал швидко висихає. Polartec можна носити при виконанні самої різної діяльності.  
Це матеріал, що ізолює від холоду, який призначений для використання та в екстремальних умовах. Це дуже м'який, дихаючий, легкий матеріал, що не вбирає вологу. Очевидно, це найлегший у світі матеріал, що використовується як утеплювач.
Запатентована технологія Merrell Q-Form® створена спеціально для жіночих ніг, враховуючи особливості їхньої анатомічної будови, є проміжною підошвою з EVA з 3 областями різної щільності. Q-Form® запобігає завалюванню стопи всередину та назовні та забезпечує послідовну амортизацію при ходьбі від п'яти до носка.
Запатентована Merrell технологія підошви забезпечує амортизацію та контроль пронації. Більш м'яка зовнішня клиноподібна частина призначена для надійної амортизації та запобігання супинації. Середня частина забезпечує плавний перехід при зміщенні центру тяжіння на зовнішній бік. Більш жорстка внутрішня клиноподібна частина перешкоджає завалюванню стопи всередину при ходьбі, забезпечує контроль пронації.
Технологія безшовного верху взуття для додаткового комфорту та підвищеної зносостійкості.
Теплоізоляція Thinsulate заснована на унікальних порожнистих мікроволокнах, удесятеро менших у порівнянні з традиційними синтетичними матеріалами. Ці волокна ефективно наповнюються повітрям, відбивають тепло, що випромінюється тілом, і віддають у два рази більше теплової енергії, ніж інші ізоляційні матеріали такої ж товщини. Тонкі волокна забезпечують винятковий комфорт при носінні.
Технологія проміжної підошви Uni-Fly™ - м'яке приземлення, впевнений відрив, захист від ударів, надійна амортизація.
При виробництві туристичного взуття Merrell використовує як власні основні підошви, так і основні підошви торгової марки Vibram®. Vibram® є багаторічним партнером Merrell. Унікальні зносостійкі якості матеріалів цих підошв забезпечують міцність та довговічність взуття для активного відпочинку. Залежно від виду активного відпочинку підошви мають різний рисунок протектора. Жодні елементи не обмежують гнучкості підошви, антиобразивні компоненти підвищують зносостійкість.
Водонепроникність — ця властивість матеріалу не пропускати воду. В основному водонепроникні матеріали покриті хімічними сполуками чи мембраною. Зазвичай у виробах з водонепроникних тканин шви герметизовані, волога не може потрапити всередину  взуття, а надлишки виводяться назовні і ці вироби можуть витримати більше 1500 мм водного стовпа.
Технологія проміжної підошви. Забезпечує оптимальну амортизацію та поглинання ударних навантажень.
Технологія Vibram Arctic Grip забезпечує найкращу продуктивність, коли конструкція підошви відрізняється широкими контактними майданчиками із землею та гумовими виступами з ширшими опорними поверхнями. Поліпшене зчеплення на холодних, крижаних або сніжних поверхнях, порівняно з існуючими підошвами Vibram. Технологія Vibram Arctic Grip повністю виконана з гуми без додавання металевих компонентів або вставок та представляє новий підхід до зчеплення на крижаних поверхнях (особливо на мокрому льоду).