Технології MT Trek

Система Dri Tex – це комплекс заходів щодо забезпечення водовідштовхувальних властивостей взуття. Технологія Dri Tex є по-своєму закінченим вирішенням цього завдання. Водовідштовхувальні властивості взуття при цьому забезпечують 3 технологічні «моменти»: 1. Водовідштовхувальна та повітропроникна мембрана. Водовідштовхувальна і повітропроникна(“дихаюча”) мембрана захищає стопу. 2. Загерметизовані шви. Загерметизовані шви перешкоджають проникненню води в місцях з'єднання матеріалів верху 3. Матеріали з водовідштовхувальної обробки.
Завдяки використанню мембранної технології HydroGuardTM нога завжди залишається теплою та сухою. Черевики відводять вологу, водонепроникні, захищають від високої та низької температури. Найвищий рівень комфорту на землі та в повітрі, навіть у найекстремальніших умовах.
Найбільш прогресивна розробка у світовому виробництві взуття. Традиційні матеріали споконвіку, що використовуються у взутті, і зокрема шкіра, замінюється на сучасні високотехнологічні текстильні матеріали. В результаті вдається розробляти взуття, яке за робочими характеристиками  багато в чому значно перевершує традиційне. Це в першу чергу виключно низька вага, точніше охоплення стопи і комфорт, підвищена міцність матеріалу, висока практичність, мінімальний догляд, відмінні властивості, що дихають. Що стосується стилю, таке взуття набагато краще поєднується із сучасним одягом аутдор у порівнянні з традиційним взуттям. Отже, відмінними рисами взуття, розробленого за технологією Softshell, є прогресивний стиль, комфорт
Thermal insock (теплоізоляція) – знімна устілка багатошарової структури анатомічної форми з EVA, дубльованого двома шарами повстяного матеріалу різної щільності. Значно покращує теплову ізоляцію стопи.